Kredyt hipoteczny dla Firm

Produkt ten jest skierowany do przedsiębiorców planujących zakup, budowę, rozbudowę, modernizację nieruchomości, bądź sfinansowanie innych przedsięwzięć, które zostaną zabezpieczone hipoteką. Kredyt hipoteczny jest atrakcyjną formą finansowania w stosunku do innych produktów kredytowych, ze względu na niskie oprocentowanie oraz długi okres kredytowania.

Specjaliści Expert Kredyt przeprowadzą analizę struktury finansowania hipotecznego, w oparciu o aktualne oferty kredytowe oraz możliwości Klienta. Podstawowym wyznacznikiem modelu kredytowania oraz jego wysokości jest przedstawione zabezpieczenie, na tej podstawie Expert Kredyt dostosowuje ofertę do indywidualnych preferencji i potrzeb Klienta.

Kredyt Hipoteczny

Kredyt hipoteczny dla Klientów indywidualnych jest formą finansowania zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym lub wtórnym, jak również uzyskania środków pieniężnych na dowolny cel, gdzie Instytucja Finansująca ma możliwość zabezpieczenia spłaty wierzytelności na wskazanej nieruchomości. Kwota finansowania jest uzależniona od wartości nieruchomości, stanowiącej zabezpieczenie kredytu, jak również zdolności Klienta do spłaty miesięcznych rat kapitałowo.