Expert Kredyt Sp. z o.o. powstała na bazie firm od lat zajmujących się działalnością finansową oraz obrotem nieruchomościami. Naszą misją było stworzenie przedsiębiorstwa, którego możliwości oraz doświadczenie pozwolą na kompleksową obsługę Klienta w zakresie finansowania, ubezpieczeń oraz innych usług ukierunkowanych głównie na odbiorców biznesowych.

Sukcesywnie poszerzamy swoją ofertę, nawiązując współpracę z Instytucjami udzielającymi form finansowania bankowego oraz pozabankowego, jak również partnerami biznesowymi w branży finansowej.

W ofercie Expert Kredyt znajduje się bogaty wachlarz produktów takich jak kredyty, leasing, factoring, ubezpieczenia, windykacja czy wykup wierzytelności. Nasi pracownicy analizują dostępne na rynku rozwiązania w celu przygotowania produktów opartych na potencjale Klienta, charakterze planowanej inwestycji oraz czynnikach rynkowych, warunkujących jej powodzenie. Na bazie zdobytego przez lata działalności doświadczenia, zespół profesjonalistów opracowuje optymalną oraz możliwie najkorzystniejszą ofertę, jak również przeprowadza Klienta przez żmudny proces kredytowania, dopełniając wszelkich formalności oraz przygotowując wymaganą przez poszczególne Instytucje dokumentację.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępną na stronie ofertą dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych, jak też kontaktu za pomocą specjalnie przygotowanego formularza, za pośrednictwem którego doradca opracuje dla Państwa adekwatną propozycję ofertową.